Chcąc zapewnić Państwu jak najbardziej rzetelne informacje dot. cen naszych usług oraz nie chcąc wprowadzać Państwa w błąd, nie podajemy ich na stronie. Są one zależne od bardzo wielu czynników. Prosimy o telefon lub kontakt przez poniższy formularz - udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji, a także postaramy się pomóc w przypadku wątpliwości i spraw formalnych. Rodzina zmarłego nie jest w jakikolwiek sposób absorbowana w procesie sprowadzenia zmarłej osoby do Polski.

Międzynarodowy transport zwłok

Godny przewóz z miejsca śmierci to bardzo istotna część czynności pogrzebowych. Dla rodziny niezwykle ważne jest, aby ich bliskich zmarłych traktowano z należytym szacunkiem. Znaczące jest również, by transport zwłok odbył się jak najszybciej, zwłaszcza gdy odejście bliskiego nastąpiło na terytorium innego państwa.

Organizacja międzynarodowego transportu zwłok wymaga wypełnienia wielu niezbędnych formalności i skontaktowania się z licznymi instytucjami. Czynności te wydają się skomplikowane, a wymogi okazują się często barierą nie do pokonania przez rodzinę. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy ekspresowy, międzynarodowy transport zwłok na terenie całej Europy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale orientujemy się, jakich formalności należy dopełnić. Dzięki naszym usługom rodzina nie musi zajmować się żadnymi sprawami organizacyjnymi.

Wybierając Zakład Usług Pogrzebowych Walkiewicz, zyskują Państwo pewność sprawnego działania, godnego traktowania zmarłego i dokonania jak najszybszego transportu zwłok w miejsce docelowe.

Wypełniając formularz kontaktowy, mogą Państwo dowiedzieć się, jaki będzie szacunkowy koszt międzynarodowego transportu zwłok z miejsca śmierci.

Najczęstsze kierunki transportu
  • Anglia

  • Francja

  • Niemcy

  • Holandia

  • Belgia

Zapytaj o cenę?

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Wybierz kraj
Podaj treść wiadomości
Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt i Lokalizacja
Fa Walkiewicz
Międzynarodowy Przewóz Zmarłych Wielkopolski Zakład Pogrzebowy Hades-Walkiewicz
W razie konieczności zapewniamy Państwu również nieodpłatną pomoc prawną.

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja