“Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci”

Wisława Szymborska
 • Personel

  Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół godnych zaufania pracowników cechujących się empatią i wysoką kulturą osobistą. Już od ponad 20 lat staramy się zapewnić pełne oparcie dla rodzin w sytuacji straty najbliższych i w jak największym stopniu wyręczyć ich w tym trudnym okresie. Doświadczenie, profesjonalizm i zrozumienie personelu sprawiają, że stanowi on niezastąpione wsparcie w odpowiednim przygotowaniu ostatniej drogi zmarłego.
 • Firma

  Zakład Usług Pogrzebowych Walkiewicz oferuje międzynarodowy przewóz zmarłych oraz zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów. W sposób profesjonalny dokonujemy niezbędnych formalności związanych z międzynarodowym transportem zmarłego oraz przygotowaniem wyjątkowego i godnego pożegnania. Wieloletnie doświadczenie ułatwia nam sprawne rozwiązanie wszelkich problemów i pozwala rodzinie pożegnać się ze zmarłym w spokojnej, uroczystej atmosferze.
 • Samochody

  Zakład dysponuje nowoczesnymi samochodami przystosowanymi do przewozu zmarłych do miejsca spoczynku, spełniającymi wszystkie niezbędne wymogi sanitarne. Stonowany i estetyczny wygląd karawanu dopełnia właściwej oprawy całej ceremonii podczas konduktu pogrzebowego. Baza samochodowa zapewnia również ekspresowy międzynarodowy transport zwłok na terenie wszystkich krajów europejskich.
 • Międzynarodowy transport zwłok

  Transport zmarłych z kraju lub zagranicy w miejsce pochówku to czynność, która powinna odbywać się z odpowiednim wyczuciem i zrozumieniem dla cierpienia rodziny. Zakład Usług Pogrzebowych Walkiewicz oferuje pomoc w międzynarodowym transporcie zwłok na terenie całej Europy w czasie 24-72 godziny, gdy brak zastrzeżeń co do przyczyny i okoliczności zgonu.

  Więcej
 • Co należy zrobić, gdy ktoś odszedł

  Utrata bliskich stanowi jedno z najtrudniejszych i najbardziej bolesnych doświadczeń w życiu każdego człowieka. Pogrążona w żałobie rodzina musi stawić czoła niezbędnym obowiązkom poczynić odpowiednie przygotowania do ceremonii pogrzebowej i dopełnić koniecznych formalności. Zakład Usług Pogrzebowych Walkiewicz we wszystkich tych działaniach wyręcza krewnych zmarłego i służy wszelką pomocą.

  Więcej
 • Kompleksowa organizacja pogrzebów

  Mając świadomość, jak ciężkie chwile czekają bliskich zmarłego, wychodzimy im naprzeciw, oferując kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej. Zapewniamy pomoc na każdym etapie czynności pogrzebowych. Zajmujemy się najdrobniejszymi, ale ważnymi detalami, wypełniając Państwa dyspozycje i życzenia odnośnie organizacji pogrzebu. Staramy się, aby ostatnia droga zmarłego była wyjątkowym i godnym wydarzeniem.

  Więcej
Trumny

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór trumien do pochówku wykonanych z drewna dębowego lub sosnowego. Trumny dostępne są w różnych wersjach kolorystyki i dopracowania lakierniczego. Cechują się również solidnym wykończeniem i ozdobnymi detalami. Trumny dostępne w naszej ofercie nadadzą odpowiednią rangę samej ceremonii i zapewnią honorowe miejsce spoczynku zmarłego.

Zapytanie o dostępność: Dokonując wyboru trumny, poprzez formularz kontaktowy mogą Państwo dowiedzieć się, czy dany model jest dostępny i złożyć bezpośrednie zamówienie.

 • Ambra

  Rodzaj drewna:
  Kolor:
  Wykończenie:
  jesion
  natura, kasztan
  poliuretan połysk
  Rodzaj drewna:
  jesion
  Kolor:
  natura, kasztan
  Wykończenie:
  poliuretan połysk
 • Andromeda

  Rodzaj drewna:
  Kolor:
  Wykończenie:
  dąb
  natura
  rustikal
  Rodzaj drewna:
  dąb
  Kolor:
  natura
  Wykończenie:
  rustikal
 • Anfora

  Rodzaj drewna:
  Kolor:
  Wykończenie:
  dąb
  natura, rustikal, palisander
  połysk / mat
  Rodzaj drewna:
  dąb
  Kolor:
  natura, rustikal, palisander
  Wykończenie:
  połysk / mat
Zobacz wszystkie produkty
Kontakt i Lokalizacja
Fa Walkiewicz
Międzynarodowy Przewóz Zmarłych Wielkopolski Zakład Pogrzebowy Hades-Walkiewicz
W razie konieczności zapewniamy Państwu również nieodpłatną pomoc prawną.

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja