Chcąc zapewnić Państwu jak najbardziej rzetelne informacje dot. cen naszych usług oraz nie chcąc wprowadzać Państwa w błąd, nie podajemy ich na stronie. Są one zależne od bardzo wielu czynników. Prosimy o telefon lub kontakt przez poniższy formularz - udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji, a także postaramy się pomóc w przypadku wątpliwości i spraw formalnych. Rodzina zmarłego nie jest w jakikolwiek sposób absorbowana w procesie sprowadzenia zmarłej osoby do Polski.

Międzynarodowy transport zwłok

Godny przewóz z miejsca śmierci to bardzo istotna część czynności pogrzebowych. Dla rodziny niezwykle ważne jest, aby ich bliskich zmarłych traktowano z należytym szacunkiem. Znaczące jest również, by transport zwłok odbył się jak najszybciej, zwłaszcza gdy odejście bliskiej osoby nastąpiło na terytorium innego państwa.
Organizacja międzynarodowego transportu zwłok do Ostrowa Wielkopolskiego wymaga wypełnienia wielu niezbędnych formalności i skontaktowania się z licznymi instytucjami. Czynności te wydają się skomplikowane, a wymogi okazują się często barierą nie do pokonania przez rodzinę. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy ekspresowy, międzynarodowy transport zwłok na terenie całej Europy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale orientujemy się, jakich formalności należy dopełnić. Dzięki naszym usługom rodzina nie musi zajmować się żadnymi sprawami organizacyjnymi. Wybierając Zakład Usług Pogrzebowych Walkiewicz, zyskują Państwo pewność sprawnego działania, godnego traktowania zmarłego i dokonania jak najszybszego transportu zwłok w miejsce docelowe, nawet jeśli zgon nastąpił za granicą.
Wypełniając formularz kontaktowy, mogą Państwo dowiedzieć się, jaki będzie szacunkowy koszt międzynarodowego transportu zwłok z miejsca śmierci.


MIĘDZYNARODOWE USŁUGI POGRZEBOWE — OSTRÓW WIELKOPOLSKI


Nasze biuro znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, ale działamy na terenie całego kraju i za granicą, świadcząc międzynarodowy przewóz zwłok. Ostrów Wielkopolski jest więc tylko naszą bazą, punktem orientacyjnym na mapie, ale nie jest on wyznacznikiem świadczenia usług tylko w tym mieście. Zdajemy sobie sprawę, że śmierć bliskiej osoby jest ogromnym szokiem i ciężko jest w takiej chwili zebrać skłębione myśli, aby załatwić wszystkie formalności. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zgon nastąpił za granicą i ciało trzeba sprowadzić do Polski.
Chcemy w tym smutnym czasie odciążyć Państwa całkowicie, dlatego zajmiemy się kompleksowo transportem zwłok do kraju, do Ostrowa Wielkopolskiego, tak, aby jak najmniej angażować Państwa w ten proces. Zaufaj specjalistom, którzy z szacunkiem podchodzą do wykonywanych obowiązków i z pełnym zaangażowaniem dopinają wszelkich formalności związanych ze świadczeniem międzynarodowych usług pogrzebowych w Ostrowie Wielkopolskim.

Najczęstsze kierunki transportu
  • Anglia

  • Francja

  • Niemcy

  • Holandia

  • Belgia

Zapytaj o cenę?

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Wybierz kraj
Podaj treść wiadomości
Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt i Lokalizacja
Fa Walkiewicz
Międzynarodowy Przewóz Zmarłych Wielkopolski Zakład Pogrzebowy Hades-Walkiewicz
W razie konieczności zapewniamy Państwu również nieodpłatną pomoc prawną.

Masz pytanie? Napisz do nas.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny e-mail
Podaj treść wiadomości
Proszę wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja